فریم تابلو برق رکن اصلی جهت محافظت در انواع تابلو برق صنعتی جهت استفاده کارخانجات یا منازل مسکونی می باشد و تیم نیرو مولد یکتا با استفاده از استاندارد شرکت توزیع برق و وزارت نیرو در راستای ارائه تابلو برق صنعتی یا خانگی مناسب آماده خدمت رسانی به کشور می باشد.

فریم روکار و توکار طرح ریتال آلمان

فریم خالی روکار و توکار طرح ریتال آلمان

فریم تابلو برق به باکس یا جعبه فلزی گفته می‌شود که برای برقرسانی ، کنترل و حفظ ایمنی تجهیزات الکتریکی استفاده می‌شود. تابلو‌های برق از نظر نصب به دو نوع ایستاده و دیواری تقسیم می‌شوند که نوع ایستاده در دو گروه توکار و روکار تقسیم می‌شوند.

قیمت فریم تابلو برق

همچنین قیمت انواع فریم خالی تابلو صنعتی یا خانگی با توجه به موارد زیر مشخص خواهد شد:

جنس فریم تابلو برند سازنده و تولید کننده فریم تابلو روش فروش فریم تابلو میزان عرضه و تقاضای فریم تابلو ایرانی و خارجی بودن فریم تابلو نرخ ارز و …

ویژگی اصلی فریم تابلو روکار و توکار طرح ریتال

کیفیت بالا متریال به کاررفته مرغوب براق و صیقلی بودن طراحی براساس نیاز مشتری قیمت مناسب باکس تابلو برق ماندگاری محصول

روی این جعبه برق می‌توان کلیدها ، قطعات کنترلی ، حفاظتی و لوازم نمایشگر ولتاژ ، جریان ، فرکانس ، توان ، کسینوس فی و … را نصب کرد. همچنین تابلو‌های برق جهت جلوگیری از وارد شدن شوک الکتریکی به کاربران به کار برده می‌شود. حفاظت تجهیزات در برابر عوامل محیطی از دیگر کاربرد‌های تابلو‌های برق می‌باشد. قسمت داخلی درب تابلو دارای نوار اسفنجی است که از ورود گرد و غبار به داخل تابلو جلوگیری می‌کند.

فهرست